LONDON pakett on inspireeritud ajastutruust klassikast, kuid sellel on puudutus tööstuslikkust ja moetrendidest. Elamute seinad on heleda värvides, põrandaid katab klassikaline kalasabaparkett.

PARIS pakett on mõeldud elegantsetele ja romantilistele inimestele. Seinad ja laed on värvitud heleda värviga ning põrandal on kasutatud naturaalset ühelipiline tammeparketti.

Alates 2022. aastast on arendaja valinud viimistluspaketi vastavalt klientide soovidele. Viimistluspakett London parkettpõrandaga Pariisi paketist.

LONDONi pakett on inspireeritud ajastutruust klassikast, kuid sellel on puudutus tööstuslikkust ja moetrendidest. Kui olete huvitatud üksikasjadest ja austate autentsust, siis on see pakett teie jaoks.

Vannitoas kasutatakse nii põrandal kui ka seintel looduskivi mustriga viimistlusmaterjale. Lisatud kontrastsust musta viimistlusega segistid. Sanitaatseadmetena kasutati Hansgrohe ja teisete tootjate kvaliteetseid seadmeid.

Elamute seinad on heleda värvides, põrandaid katab klassikaline kalasabaparkett. London pakettis dekoratiivse elementidena kasutatavad paneeluksed muudavad interjööri eksklusiivseks ja täiendavad seda profiillist.

PARISi pakett on mõeldud elegantsetele ja romantilistele inimestele. Kui olete huvitatud üksikasjadest ja austate autentsust, siis on see pakett teie jaoks.

Vannitoas kasutatakse nii põrandal kui ka seintel looduskivi mustriga viimistlusmaterjale. Sanitaatseadmetena kasutati Hansgrohe ja teisete tootjate kvaliteetseid seadmeid.

Seinad ja laed on värvitud ning põrandal on kasutatud naturaalset ühelipiline tammeparketti. Paris pakettis dekoratiivse elementidena kasutatavad paneeluksed muudavad interjööri eksklusiivseks ja täiendavad seda profiillist.

Menüü